krok 2 z 3

Podaj swój adres e-mail.

To na niego będziesz otrzymywał kolejne lekcje.


Zero spamu. 100% bezpieczeństwa danych.

Podając swoje dane, wyrażam zgodę na utworzenie spersonalizowanego profilu użytkownika, aby właściciel serwisu mógł realizować zamówioną przeze mnie usługę, a także kierować lepiej dostosowane do moich zainteresowań reklamy w formie newslettera oraz ulepszać stronę internetową.

Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez kliknięcie w link znajdujący się na końcu każdego e-maila (newslettera), co prowadzi do usunięcia zebranych danych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z regulaminem.

Administratorem danych osobowych jest Simplimo z siedzibą przy ul. Geremka 27/33, 30-389 Kraków. Dane użytkownika będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu dostarczenia zamówionej usługi oraz newslettera. Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z usługi/subskrypcji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości korzystania z usługi/subksrypcji.

Zwyczaje użytkownika na stronie internetowej rejestrujemy za jego zgodą. Analiza zwyczajów użytkownika obejmuje w szczególności to, w których obszarach strony użytkownik się porusza oraz z których linków korzysta. W ten sposób tworzone są spersonalizowane profile użytkowników z przyporządkowaniem osoby i/lub adresu e-mail w celach wymienionych powyżej.

Ponadto użytkownik ma prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@jakuwodzic.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajduje się w regulaminie.

Pytania? Pisz na kontakt@jakuwodzic.pl