Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, aby prawdziwie ją docenić. Czy chciałbyś kontynuować znajomość z kobietą, która wręcz położyła Ci się na talerzu? Wątpię.

Ale przedstawicielki płci przeciwnej nie pozostają bezczynne wobec uwodzenia i stosują pewne triki, które ułatwiają im znalezienie partnera. Chodzi tutaj przede wszystkim o sygnały zainteresowania, dzięki którym ośmielają potencjalnego zdobywcę. To niesamowite, jak niewielu facetów potrafi odczytywać te niewerbalne (i czasem werbalne) wiadomości o treści: „podobasz mi się, chcę cię poznać”.

Po czym poznać, że kobieta ewidentnie chce, abyś podszedł do niej i zaczął rozmowę? Na przykład po tym, że raz po raz na Ciebie spogląda. Jeśli spojrzała raz i było to krótkie spojrzenie, to nie jest to sygnał zainteresowania. Ale kiedy robi to ponownie i Wasz wzrok spotyka się na dłużej (notabene, nigdy nie spuszczaj ani nie odwracaj pierwszy wzroku, ćwicz kontakt wzrokowy) – już tak. Jeśli patrzy na Ciebie przez kilka sekund, nie zastanawiaj się, tylko podejdź i rozpocznij rozmowę! Jeszcze mocniejszym sygnałem jest uśmiech. Kiedy tylko zobaczysz, że nieznajoma kobieta się do Ciebie uśmiecha, to… no, wiesz już, co wtedy robić. Mogą się też przydarzyć „ekstremalne” sytuacje, takie jak niby przypadkowe wpadnięcie na Ciebie. Działając w ten sposób, kobieta ma pewność, że zwróci na Ciebie uwagę.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

Po czym jeszcze poznać, że kobieta jest tobą zainteresowana?

Powyżej opisałem sygnały, którymi kobiety zachęcają mężczyznę do podejścia. Jednak potem zaczynają wysyłać kolejne i możesz po nich poznać, że zainteresowanie Twoją osobą wciąż jest wysokie, a być może nawet wzrasta. Pierwszym z takich sygnałów są poszerzone źrenice i wpatrywanie się w Ciebie niczym w obraz (otoczenie staje się nieważne, liczysz się tylko Ty). Kolejnym sygnałem jest zabawa włosami albo gładzenie się po dekolcie. Nie chodzi o to, że kiedy tylko dotknie swoich włosów albo dekoltu, to chce się już z Tobą kochać, ale o to, że kiedy robi to przez dłuższą chwilę, to bardzo możliwe, że ją pociągasz. Kolejny sygnał to dotykanie Ciebie w najrozmaitsze miejsca – może to być ramię, udo czy nawet pośladek. Jeśli ona to robi, to znaczy, że czuje się przy Tobie komfortowo i prawdopodobnie ją pociągasz. Poza tym, jeżeli ona Cię dotyka, to bardzo możliwe, że chcę Cię zachęcić, abyś Ty dotykał ją.

Możliwe, że z czasem jej dotyk zacznie się stawać coraz bardziej erotyczny, a wtedy będzie to znak dla Ciebie, że możesz sobie pozwolić na więcej. Pewnie zastanawiasz się też, po czym poznać, że możesz ją pocałować. Jeśli patrzycie sobie prosto w oczy, a ona przeskakuje wzrokiem z jednego Twojego oka na drugie, to… chwyć ją za kark i pocałuj. To najbardziej charakterystyczny sygnał zainteresowania dotyczący pocałunku, jaki tylko możesz sobie wymarzyć.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ