O czym rozmawiać z kobietami?

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

Jest przede wszystkim jeden temat, który jest zawsze dobry i intrygujący dla kobiety, a mianowicie… ona sama. Większość mężczyzn popełnia na spotkaniach jeden zasadniczy błąd, opowiadając o sobie, o swoich osiągnięciach, o swojej pracy, o swoim psie lub innym zwierzęciu itd. Tymczasem jeśli chcesz, aby kobieta czuła się przy Tobie dobrze, to pozwól jej mówić! One mają potrzebę mówienia i choć potrafią także słuchać, to uwielbiają mówić o sobie. Nie chodzi tutaj o to, abyś pytał ją o to, co robi, czy ma rodzeństwo, czy ma jakieś zwierzę – te tematy nie wzbudzają emocji i są po prostu nudne. Ona ma już dość opowiadania o swoim młodszym bracie czy o psie, z którym codziennie rano musi wychodzić na spacer. W takim razie…

… o czym rozmawiać z kobietami?

Niech to będą tematy, które pobudzą jej umysł, pozwolą jej fantazjować. Spytaj się, czego szuka w mężczyznach, po czym poznaje, że chce być z danym facetem, jakie były jej najlepsze wakacje w życiu, jakie są jej wymarzone wakacje, jakie ma marzenia i pasje, co jest dla niej najważniejsze w życiu, co lubi najbardziej robić… Przyznasz, że te tematy są o wiele ciekawsze niż opowiadanie o rodzinie i o zwierzęciu? Nie przeskakuj z tematu na temat, tylko kiedy już jakiś zaczniesz, to drąż dalej, zadając pytania i opowiadając własne, nie za długie historie. Udział w rozmowie ma być mniej więcej taki – 10-20% czasu mówisz Ty, 80-90% czasu mówi ona.

Co do Twoich historii, to mam dla Ciebie bardzo ważne zadanie. Otóż przygotuj dwie zabawne opowiastki ze swojego życia. Na pewno robiłeś rzeczy, z których niejednokrotnie się śmiałeś (a jeśli nie, to cóż… zmyśl je). Posłużą Ci one jako gotowce, z których będziesz mógł skorzystać, gdy w Twojej głowie pojawi się pustka i nie będziesz wiedział, co mówić. Pamiętaj, żeby w takich chwilach, gdy stracisz język w gębie, nie zaczynać mówić obojętnie o czym. Wielu facetów to robi, tymczasem lepiej jest chwilę pomilczeć niż pleść głupoty. Takie opowiadanie bzdur zostanie prawdopodobnie potraktowane jako objaw Twojego braku pewności siebie. Ponadto jest jeden temat, którego unikaj za wszelką cenę – Twoi i jej byli partnerzy, a już przede wszystkim jej obecny chłopak. Rozmawiając o jej obecnym partnerze, będziesz powoli dążył do zostania przyjacielem, a chyba nie tego chcesz. Pamiętaj, aby nie wysłuchiwać narzekań kobiety (szybko zmień temat, kiedy zacznie narzekać), nie doradzać im, bo to najszybsza droga do tego, by zostać przyjaciółką z penisem.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

Jak budować atrakcyjność seksualną podczas rozmowy?

Podczas rozmowy jest też idealny moment, aby zacząć budować atrakcyjność seksualną. Jak sprawić, aby kobieta zbudowała w swojej podświadomości obraz Ciebie jako kochanka? W kwestiach lingwistycznych są dwa triki, które możesz zastosować. Pierwszy z nich to wieloznaczności. Stosuj ich jak najwięcej. Jak one wyglądają? Podam tutaj przykłady, które niekoniecznie Ci się przydadzą, ale zrozumiesz dzięki nim zasadę.

  • „Nie lubię się spóźniać, ale dzisiaj to nie zależało ode mnie. Jechałem autem, a TEN MI NAGLE STANĄŁ”
  • „Wiesz co, czy my nie POSUWAMY SIĘ ZA SZYBKO?”
  • „Słuchaj, nie chcę WCHODZIĆ w ten temat ZA GŁĘBOKO”

Rozumiesz, o co chodzi? Kiedy złapiesz zasadę działania wieloznaczności, prędko zaczniesz wykorzystywać je bez jakiegokolwiek problemu. Po pewnym czasie zaczynają się one wkradać do rozmowy mimo Twojej woli. Drugim trikiem lingwistycznym jest cytat. Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na to, że kiedy cytujesz kogoś, to możesz powiedzieć wszystko? Stosując cytat, przenosisz odpowiedzialność za dane słowa na drugą osobę i nic Ci nie grozi. Jak to może wyglądać? Oto przykład:

„Muszę ci opowiedzieć niesamowitą historię… Ostatnio siedziałem w kawiarni i zobaczyłem kątem oka, jak jeden mężczyzna powiedział do nieznajomej kobiety coś takiego… (tutaj ściszasz odrobinę głos)… <>… Wiesz co, ja nie wiem, jak on mógł coś takiego powiedzieć. Co Ty o tym w ogóle sądzisz?”

Pewnie już widzisz, na czym to polega. Ona, słysząc Twoje słowa, wyobraża sobie wszystko to, co opisujesz, a dodatkowo kojarzy z Tobą, bo na Ciebie przecież patrzy. Natomiast odpowiedzialnością za wypowiedziany tekst obarczasz fikcyjnego mężczyznę, więc nawet gdy dziewczyna zapyta cię z oburzeniem „co ty gadasz?!”, to możesz odpowiedzieć: „o co ci chodzi? przecież to on powiedział, a nie ja” (choć taka sytuacja nie powinna się zdarzyć).

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz… Jest przede wszystkim jeden temat, który jest zawsze dobry i intrygujący dla kobiety, a mianowicie… ona sama. Większość mężczyzn […]

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ