Jak zdobyć numer telefonu od dziewczyny?

Jak zdobyć numer telefonu od dopiero co poznanej kobiety?

KATEGORIA: Uwodzenie

Potrafisz już podejść do nieznajomej kobiety (na ulicy, w kawiarni, w klubie, w galerii handlowej, gdziekolwiek) i porozmawiać z nią o czymkolwiek, możesz być z siebie dumny, gratuluję. Jednak to dopiero początek. Jeśli nie będziesz wiedział, jak zdobyć jej numer telefonu, prawdopodobnie nigdy się nie spotkacie (chyba, że zadziała przeznaczenie znane głównie z filmów i książek). A zatem jak to zrobić?

Przede wszystkim sugeruję, abyś nie zwracał uwagi na to, czy dana kobieta okazuje ci zainteresowanie, czy nie

Zdarzają się różne charaktery i różne sytuacje. Czasem jest tak, że zobaczysz coś, co pozwoli ci sądzić, że dana dziewczyna chce się z tobą spotkać po raz drugi, a tak naprawdę nie będzie miała na to ochoty (to, że ktoś pogładzi się po włosach, nie oznacza od razu, że chce iść z tobą do łóżka). Może się też zdarzyć odwrotna sytuacja – kobieta będzie się zachowywała jak mumia, pomimo że w głowie będzie sobie w kółko zadawała jedno pytanie: „czy on w końcu weźmie ode mnie ten cholerny numer telefonu?”. A nie daje żadnych oznak zainteresowania, bo: a) może nie jest wylewna, b) ma dziś gorszy dzień, c) nie ma w zwyczaju okazywać zainteresowania tak szybko. Powodów może być wiele.

Dlatego nie skupiaj się na tym, czy widzisz oznaki zainteresowania, tylko po prostu rób swoje!

Jeśli podczas tej krótkiej rozmowy doszedłeś do wniosku, że chciałbyś ją kiedyś kontynuować, zapytaj ją o numer telefonu. W którym momencie? W tym, którym rozmowa będzie się kleić najlepiej. Jeżeli zrobisz to wtedy, gdy będziecie żartować i śmiać się, szansa na to, że dziewczyna – nawet odruchowo – da ci swój numer, będzie znacznie większa niż wtedy, kiedy zapadnie chwila niezręcznej ciszy (nawiasem, co robić w takich chwilach, dowiesz się z innego mojego artykułu). A zatem na pytanie: „kiedy wziąć numer telefonu od kobiety?”, można by odpowiedzieć: „nie za wcześnie, nie za późno”. Spokojnie, z czasem nauczysz się wyczuwać ten najlepszy moment. Zwyczajnie potrzebujesz doświadczenia.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

Co zrobić, jeśli kobieta zaproponuje, że zamiast numeru telefonu da ci na przykład swój adres e-mail?

Nie musi to jeszcze oznaczać niczego złego. Być może po prostu potrzebuje komuś bardziej zaufać, by podzielić się z nim numerem, a ciebie przecież dopiero co poznała. Jeśli otrzymasz adres e-mail – zanotuj go, podziękuj, a później zrób z tego użytek. Jeśli dziewczyna będzie chciała kontynuować znajomość z tobą, nieważne, czy odbędzie się to za pośrednictwem telefonu, czy e-mail. Pamiętaj tylko, by możliwie jak najszybciej przejść z kontaktu e-mailowego na telefoniczny, a najlepiej na osobisty. Czytaj: umów się z nią tak szybko, jak to możliwe.

Co ważne, nie kończ rozmowy zaraz po tym, jak otrzymasz numer telefonu (albo adres e-mail, albo cokolwiek innego)

Jeśli to zrobisz, kobieta może pomyśleć, że zależało ci tylko na tym, by go od niej wyciągnąć, a nie na tym, by rzeczywiście lepiej ją poznać (może nawet założyć, że zrobiłeś to „dla sportu” albo żeby popisać się przed kolegami). Gdy zdobędziesz jej numer, uśmiechnij się, podziękuj, puść jej sygnał ze swojego telefonu, a następnie porozmawiaj jeszcze przynajmniej chwilę. Na koniec powiedz coś w stylu: „przepraszam cię, ale muszę już lecieć, bo czeka na mnie kolega, ale obiecuję, że odezwę się do ciebie jeszcze dziś”.

A co, jeżeli nie uda ci się zdobyć numeru telefonu?

Trudno! Musisz nauczyć się przyjmować porażkę z godnością. Jednak za każdym razem przeanalizuj przebieg zdarzeń i zastanów się, co mogło pójść nie tak. Może rozmowa się nie kleiła? Może zapytałeś zbyt szybko? A może za późno? Cokolwiek ci się nie uda, nie koncentruj się na samej porażce, tylko na tym, by z danej sytuacji wyciągnąć doświadczenie. To dzięki niemu będziesz coraz lepszy w tym, co robisz. W końcu dojdziesz do wprawy, która pozwoli ci zdobywać numery telefonów i kontynuować relacje z większością poznanych dziewczyn. Z większością, bo nawet najbardziej znany/najbogatszy/najprzystojniejszy mężczyzna na świecie musi pogodzić się z faktem, że są kobiety, które się z nim nie umówią.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ