Jak podrywać na Tinderze?

Jak podrywać na Tinderze? Jak zwiększyć swoje szanse na randkę?

KATEGORIA: Uwodzenie

Podobnie jak w prawdziwym życiu, nie ma żadnego przepisu, który zawsze działa na Tinderze i który zagwarantuje ci randkę. Jednak możesz zwiększyć swoje szanse, stosując się do kilku wskazówek. Każdą z nich sprawdziłem na własnej skórze (a raczej na własnym smartfonie) i pod każdą podpisuję się obiema rękami.

Przede wszystkim zadbaj o dobre zdjęcia

To element, który w największym stopniu decyduje o tym, czy zdobędziesz zainteresowanie drugiej strony. Pokaż się na nich od najlepszej strony – uśmiechnij się, znajdź dobre tło i oświetlenie, dokonaj delikatnej obróbki. Ale nie przesadź! Jeśli na zdjęciach będziesz wyglądał jak Brad Pitt (jakkolwiek to osiągniesz), a w rzeczywistości jesteś po prostu nieźle wyglądającym, zadbanym gościem, po tym, gdy dojdzie już do spotkania, wywołasz rozczarowanie. To zupełnie niepotrzebne.

Pamiętaj, że im więcej zdjęć, tym lepiej

Nie chodzi o to, abyś robił sobie tysiąc zdjęć, ale jeśli opublikujesz na swoim profilu tylko jedno czy dwa, zmniejszysz swoje szanse na sukces. Pokaż się w różnych sytuacjach, w różnych ubraniach (byle nie bez…), pod różnymi kątami. Unikaj zdjęć z innymi kobietami czy samochodami, ale już fotka z twoim psem czy kotem może zostać uznana za uroczą.

Postaraj się o intrygujący opis

Zdjęcia to pierwszy sprawdzian. Jeśli go zdasz, przyjdzie pora na drugi – twój opis. Niech będzie krótki, wystarczy kilka zdań. Nie opowiadaj w nim historii swojego życia. Nie pisz, gdzie pracujesz, czym jeździsz ani komu kibicujesz. Skup się na tym, jaki jesteś, jaki masz charakter, co lubisz robić czy jakie są twoje pasje. Dodaj do tego coś oryginalnego (coś, czego nie ma w opisie żaden inny facet) i voila!

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

Bądź pozytywnie nastawiony, wyluzowany

Nawet jeśli masz gorszy dzień albo dopada cię chandra, nie przenoś złych emocji na Tindera. Jeżeli chcesz, by dziewczyna chciała z tobą dalej rozmawiać i – docelowo – spotkać się, musisz emanować pozytywną energią, żartować sobie, być nią zaintrygowany oraz po prostu dobrze bawić się rozmową (podobnie jak podczas spotkania w realu).

Zacznij rozmowę od czegoś więcej niż „cześć”

Tak potrafi każdy mężczyzna. A ty musisz pokazać, że nie jesteś jak każdy. Tak więc zamiast ograniczać się do zwykłego przywitania (typu „cześć” czy „hej”) możesz na przykład skomplementować to, jak jest ubrana na jednym ze zdjęć, czy zapytać o coś, co zawarła w swoim opisie. Pamiętaj, że każdy lubi rozmawiać o sobie!

Nie bądź nachalny, nie naciskaj, nie sprawiaj wrażenia „potrzebującego”

Jeśli rozmowa będzie przebiegać dobrze i oboje będziecie nadawać na tych samych falach, powinieneś dążyć do spotkania. Może nie od razu, podczas pierwszej rozmowy (tę potraktuj jako wstępnie zapoznawczą), ale podczas drugiej/trzeciej już jak najbardziej. Jednak nie zmuszaj jej do niczego. Bądź – jak ja to często mówię – grzecznie uparty.

Nie zdradzaj żadnych intencji (jeśli już je masz)

Nie mów o tym, czy szukasz żony, dziewczyny, a może przygody na jedną noc, tym bardziej, że na tym etapie prawdopodobnie nie jesteś pewien, czego chcesz od danej kobiety. Po prostu rozmawiajcie i dążcie do spotkania, jeśli dobrze wam się rozmawia. Czas pokaże, czego tak naprawdę chcecie.

Tak naprawdę każda kobieta jest inna i każda szuka na Tinderze czegoś innego. Jedna będzie gotowa do spotkania od razu, druga będzie wcześniej potrzebowała poznać cię lepiej przez internet, a trzecia w ogóle nie będzie chciała się spotkać. Jeśli trafisz na taką, która będzie unikać tematu spotkania, najlepiej o niej zapomnij i skup się na tych, które sprawiają wrażenie zainteresowanych. W końcu Tinder to nie grupa swobodnej wymiany myśli za pomocą smartfona, tylko narzędzie służące do poznawania się lepiej – ostatecznie – w realu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ