7 szczegółów, na które kobiety zwracają uwagę

7 szczegółów, na które kobiety zwracają uwagę podczas randek

KATEGORIA: Uwodzenie

Nie musisz wyglądać jak goście z okładki Men’s Health ani mieć tyle pieniędzy, co goście z okładki Forbesa, żeby cieszyć się powodzeniem wśród kobiet i kończyć każdą randkę sukcesem. Tak naprawdę wystarczy, że będziesz ponadprzeciętny – a to wcale nie jest takie trudne. Wybierając się na randkę, zadbaj o kilka rzeczy, na które ona na pewno zwróci uwagę.

Każda z nich nie będzie cię (prawie) nic kosztowała, a jeśli nie pominiesz żadnej z nich, znacząco zwiększy to twoje szanse na powodzenie. A zatem…

Na jakie szczegóły zwraca uwagę podczas randek (i nie tylko) każda kobieta?

Dłonie, paznokcie. Z pewnością będzie miała sporo okazji, by się im przyjrzeć (nawet podświadomie, mimowolnie) oraz dotknąć. Oceni wtedy to, czy twoje dłonie są zadbane (czyste, miękkie, nawilżone), podobnie jak paznokcie (równo przycięte, pozbawione brudu). Niech jej to nie powstrzyma od wyobrażania sobie, co być może już niedługo będziesz jej robił tymi dłońmi. Bo prędzej czy później zacznie to sobie wyobrażać.

Fryzura i zarost

Niezależnie od tego, czy masz krótkie włosy, czy długie, oraz jaki rodzaj zarostu preferujesz – dbaj o jedno i drugie. Jeśli widujesz fryzjera raz na dwa-trzy miesiące… cóż, skróć ten interwał (jedną wizytę w miesiącu potraktuj jako minimum). A jeśli zapuszczasz dłuższy zarost, umów się także do barbera, który nada mu odpowiedni kształt, zadba o kontury etc. Zainwestuj też w niezłej jakości kosmetyki.

Ubranie

Nie musisz mieć polówki od Ralpha Laurena i marynarki od Armaniego, zupełnie nie o to chodzi. Możesz ubierać się w popularnych sieciówkach, ale twoje ubranie zawsze powinno być czyste, pachnące i wyprasowane (no, chyba że mówimy o rzeczach, których nigdy nie da się do końca rozprasować, jak lniana koszula ;-)). No i – rzecz jasna – dobrze dopasowane. Ale to temat na osobny artykuł.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

Obuwie

Jak wyżej. Mówi się, że buty to wizytówka mężczyzny. Nie wiem, czy traktowałbym je jako wizytówkę, ale jestem pewien, że kobiety zwracają uwagę na ten element naszego stylu. Podobnie jak w przypadku ubrań, nie musisz inwestować tysięcy złotych w obuwie, ale pamiętaj, aby zawsze było ono dobrze dobrane (zarówno do twojej stopy, jak i do ubrania) i czyste. Jeśli nosisz skórzane buty, regularnie je pastuj.

Uśmiech

Po pierwsze – ogólnie powinieneś się dużo uśmiechać, pokazując w ten sposób, że jesteś fajnym gościem, z fajnym nastawieniem do świata i do ludzi. Po drugie – powinieneś w związku z tym zadbać, by twoje uzębienie było nieskazitelne (wymień te stare, poradzieckie plomby i chodź co najmniej raz w roku na usunięcie kamienia!), podobnie jak zapach wydostający się z twojej jamy ustnej (ja zawsze mam przy sobie gumy do żucia, a w mieszkaniu – zapas płukanki).

Podejście do innych ludzi

Randka to nie tylko okazja do pokazania, jakie masz podejście do niej. W jej trakcie ona na pewno oceni także to, jak traktujesz innych ludzi. A zatem bądź uprzejmy dla kelnera, który będzie was obsługiwał, a gdy jakiś bezdomny zapyta cię o drobne, wyciągnij tę dwójkę z portfela i mu ją daj (nieważne, czy zwykle to robisz, czy nie).

Podejście do pieniędzy

I znów – nie chodzi o to, ile ich masz, ale jak do nich podchodzisz. Znam ludzi, którzy zarabiają niewiele ponad minimalną krajową, ale nie płaczą, gdy muszą zapłacić napiwek w restauracji. Znam też takich, których zarobki sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale każdy grosz oglądają z dwóch stron. Niezależnie od twojego miesięcznego wynagrodzenia, zachowuj się jak ci pierwsi. Nie zachęcam cię do rozrzutności, a jedynie do tego, byś unikał bycia sknerą.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ