5 prawd o nauce uwodzenia kobiet

5 prawd o uwodzeniu (i nauce uwodzenia), które musisz poznać

KATEGORIA: Uwodzenie

Tak naprawdę powinien to być pierwszy artykuł, który przeczytasz na tym blogu. Powinieneś się z nim także zapoznać, zanim kupisz dostęp do kursu Jak Uwodzić. Jednak ostatecznie nieważne, w którym momencie na niego trafiłeś – najważniejsze, żebyś po prostu się z nim zapoznał.

To pięć rzeczy, które warto przeczytać, przemyśleć, a dopiero w następnej kolejności zastanowić się nad tym, kim chcesz być i co chcesz osiągnąć w relacjach z kobietami.

5 rzeczy o nauce uwodzenia, które należy sobie powiedzieć uczciwie i wprost

1. Nauka uwodzenia to w moim przekonaniu bardziej rozwój samego siebie niż nauka jakichś technik manipulacji.

Swoją drogą, skuteczność tych drugich – powiedzmy to sobie szczerze – bywa bardzo różna. Gdybym miał podzielić to procentowo, zrobiłbym to tak:

  • 60% – rozwój samego siebie (charakter, pewność siebie, umiejętności, wiedza, wygląd)
  • 30% – umiejętności i wiedza dotycząca kobiet (nie bez powodu mówi się, że pochodzimy z innych planet)
  • 10% – sztuczki czy techniki, które możesz stosować (nie nazywałbym ich jednak manipulacją, ale o tym za chwilę)

Oczywiście na wszystkich powyższych aspektach skupiam się w kursie Jak Uwodzić. Staram się, aby proporcje były w nim mniej więcej takie, jak powyżej, ale musisz wiedzieć, że jeśli idzie o rozwój samego siebie, mogę ci dać sporo wskazówek i nadać pewien kierunek, ale to ty musisz działać. Ty musisz pracować nad sobą. Ty musisz rozwijać się w każdej dziedzinie z osobna. To w końcu Twoje życie.

2. Uwodzenie należy traktować jako coś dobrego.

To proces, w którym mają uczestniczyć dwie strony – czynna (mężczyzna) oraz bierna (kobieta). Obie świadomie, z własnej woli i bez manipulowania drugą stroną. To miałem na myśli, pisząc o tym, że nie nazwałbym pewnych sztuczek czy technik uwodzenia manipulacją. Manipulacja to dla mnie sytuacja, w której zmuszamy kogoś (niekoniecznie fizycznie) do zrobienia czegoś wbrew swojej woli. Po pierwsze – to wcale nie jest takie proste. Po drugie – wszystko, czego uczę podczas kursu Jak Uwodzić, to działania za przyzwoleniem drugiej strony. Przykro mi, nie pokażę ci, jak zaciągnąć do łóżka kobietę, która tego nie chce. Ale nie sądzę też, abyś ty tego chciał.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

3. Nie ma schematów, które zawsze działają, ale każdy, kto zaczyna, ich potrzebuje.

W tym punkcie przedstawiam tak naprawdę dwie prawdy w jednej.

Pierwsza dotyczy przesadnej wiary w schematy (np. w to, że dany opener jest dużo lepszy od innego, dany komplement lepszy od innego etc.). Tymczasem kobiety i sytuacje są tak różne, że nie ma żadnych uniwersalnych rozwiązań, które zawsze działają. Dlatego najważniejsze jest to, abyś w ogóle działać (a nie spędzał życie przed komputerem, oglądając zdjęcia nagich pań w internecie), godził się z porażkami i uczył się na błędach.

Z kolei druga prawda dotyczy tego, że niezależnie od tego, co napisałem powyżej, każda osoba początkująca w dziedzinie relacji damsko-męskich potrzebuje wskazówek bardziej wprost, aby wiedzieć, jak postępować. Dlatego podczas kursu daję jasne wskazówki, co powinieneś robić i jak się zachowywać, aby pójść naprzód (nauczyć się podchodzenia do nieznajomych kobiet, brania od nich numerów telefonów, umawiania się na randki itd.). Gdybym tego nie robił, a miałbym do czynienia z mężczyzną, który jeszcze nigdy nie był z kobietą, mój kurs byłby raczej mało skuteczny. To byłoby tak, jakbym komuś, kto chce się nauczyć jazdy samochodem, pokazał kierownicę, skrzynię biegów i pedały, a następnie powiedział: „no, to teraz zacznij tym wszystkim ruszać, najlepiej sprawnie, a pojedziesz”.

Dlatego schematy są w porządku, zwłaszcza na początku nauki uwodzenia. O wiele lepsza jest spontaniczność, ale spokojnie, ona przyjdzie z czasem.

4. Wśród tzw. uwodzicieli (PUA) oraz ich trenerów jest pełno kretynów czy też wręcz psychopatów.

Niewykluczone, że już na nich trafiłeś. Jak ich rozpoznać? Na przykład po tym, że mówią, że poznali tajemne, superskuteczne techniki uwodzenia, że nauczą cię uwodzenia kobiet dwa dni albo że „kobieta jest dla ciebie, a nie ty dla kobiety”. Myślę, że zamiast się na ten temat rozpisywać, przedstawię materiał przygotowany przez Gargamela. Niespecjalnie podoba mi się jego forma, ale z treścią trudno się w wielu miejscach nie zgodzić. Obejrzyj ku przestrodze:

Przy tej okazji odcinam się od wszystkich szalonych trenerów i coachów, którzy mają takie podejście czy metody, jak ci faceci z powyższego filmu. Uczę uwodzenia kobiet w sposób zupełnie inny – kompleksowy, długofalowy, pozbawiony paskudnej manipulacji, a zarazem skuteczny. Taki, który opłaci ci się na całe życie i który nie będzie w tobie powodował wyrzutów sumienia.

5. Nie nauczysz się uwodzić kobiet w ciągu kilku dni.

To proces, który (zależnie od wielu czynników, m.in. etapu, od jakiego zaczynałeś) będzie trwał miesiącami, latami. Jednak pierwsze efekty powinieneś zauważyć już po kilku tygodniach. Jeśli tylko będziesz się przykładał do pracy (uprzedzam, że sprzed komputera zbyt wiele nie osiągniesz), po tym czasie powinieneś umieć już podchodzić do kobiet w różnych miejscach, zaczynać z nimi rozmowę, prowadzić ją przez kilka minut, brać od nich numery telefonów i umawiać się na randki. Nie każde podejście będzie sukcesem, ale co najmniej pięć-sześć na dziesięć powinno mieć szczęśliwe zakończenie (a później ciąg dalszy!).

Podczas kursu Jak Uwodzić daję wszystkie niezbędne narzędzia, wiedzę oraz wsparcie, jakiego tylko potrzebujesz, aby nauczyć się uwodzenia kobiet (w dobrym znaczeniu tego określenia!). Możesz na mnie liczyć, kiedy tylko będziesz potrzebował wskazówki czy motywacji. Jednak cała reszta należy do ciebie. A zatem – działaj!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

O czym rozmawiać z kobietami?

KATEGORIA: Uwodzenie

Większość facetów obawia się dwóch rzeczy w kontaktach z płcią przeciwną – podchodzenia do nieznajomych i rozmowy. No właśnie, o czym rozmawiać z kobietami, aby wzbudzać ich zainteresowanie, także seksualne? Zaraz się dowiesz…

CZYTAJ DALEJ

Po czym rozpoznać, czy kobieta jest tobą zainteresowana?

KATEGORIA: Uwodzenie

Od dawna wiadomo, że to mężczyźni są odpowiedzialni za uwodzenie. Utarło się już, że to facet zawsze robi pierwszy krok. Nic dziwnego, w końcu kiedy kobieta to robi, to zwykle jest uznawana za łatwą i traci zainteresowanie mężczyzny. Mamy już w genach naturę łowców i musimy trochę powalczyć o ofiarę, […]

CZYTAJ DALEJ