Co zrobić, żeby gra wstępna była udana?

7 elementów gry wstępnej, które zaprowadzą twoją partnerkę na szczyt

KATEGORIA: Seks

Seks nie zaczyna się w momencie, w którym wprowadzasz swojego penisa do jej pochwy, ale dużo wcześniej. W zasadzie może rozpocząć się na wiele godzin przed, ale skróćmy trochę ten okres i skupmy się na tym, co dzieje się bezpośrednio przed penetracją. Umiejętna gra wstępna może dać jej (i tobie) jeszcze więcej przyjemności niż sam stosunek. Co zrobić, żeby tak było?

Wystarczy, że będziesz pamiętał o większości z poniższych elementów udanej gry wstępnej, a gwarantuję ci, że ona będzie chciała więcej i więcej. A zatem – bez zbędnych wstępów (sic!) – przejdźmy do rzeczy…

7 elementów udanej gry wstępnej, o których powinien pamiętać każdy kochanek

Całowanie

Nie chodzi mi o zwykłego buziaka czy dwa. Z całowania można uczynić prawdziwy rytuał. Całować można wszędzie, na różne sposoby, z różnym natężeniem… Pobawcie się tym, jeśli jeszcze tego nie robiliście, i uczcie się siebie nawzajem. Całowanie to proste, ale potężne narzędzie!

Dotykanie całego ciała

Podobnie jak z całowaniem, także poprzez dotyk możecie się wzajemnie nakręcić. Nie mam na myśli dotykania w oczywiste miejsca, takie jak piersi czy wagina, ale… w zasadzie wszystkie. Najlepiej przechodzić od tych w miarę neutralnych, a następnie stopniowo przechodzić do stref erogennych.

Stymulacja dłonią

Gdy już zbliżysz się do stref erogennych, staraj się je pobudzać na różne sposoby i z różną intensywnością. Zacznij od delikatnych pieszczot i z czasem zwiększaj tempo. Obserwuj jej reakcje, a gdy będzie okazja, zapytaj, czy coś podobało jej się szczególnie.

Stymulacja oralna

Za pomocą języka można zdziałać cuda, o czym pewnie zdołałeś się przekonać, gdy partnerka brała twojego penisa do ust (ta czy poprzednia). Podobnie działa to w drugą stronę. Oralnie możesz pieścić jej piersi, łechtaczkę czy anus (jeśli tylko tego chce), ale także mniej erogenne miejsca, jak szyja czy uszy.

Masaż

O dotyku już wspominałem, ale tym razem chodzi mi o coś więcej. Raz na czas możesz przygotować dla niej masaż całego ciała, do którego wykorzystasz specjalne olejki, zapalisz kadzidła, włączysz relaksującą muzykę… Jeśli to zrobisz, gwarantuję ci, że ona to doceni i będzie ci się chciała zrewanżować (tak jak lubisz).

Nastrój

O wiele łatwiej czerpać przyjemność z gry wstępnej i samego stosunku, jeśli jesteśmy zrelaksowani. A zatem jeśli wiesz, że ona miała ciężki dzień w pracy, na uczelni albo gdziekolwiek indziej, zacznij od zbudowania odpowiedniego, relaksującego nastroju. Puść chilloutową muzykę, zaproponuj drinka, poprzytulajcie się trochę albo… zrób jej masaż.

Gadżety

Być może ona wychodzi z założenia, że w łóżku liczycie się tylko wy i do pełni szczęścia nie potrzebujecie niczego (ani nikogo) więcej… a być może nie ma nic przeciwko temu, abyście pobawili się gadżetami, takimi jak wibrator, kajdanki, przebrania czy pejcz (co może być wstępem do pytania o BSDM). Ba, może wręcz tego pragnie? Warto sprawdzić!

Już przy okazji stymulacji dłonią wspominałem, żebyś zapytał, czy coś jej się szczególnie podobało. Jednak pytać warto zawsze i na każdy temat. W końcu obojgu wam zależy na tym, żeby gra wstępna i seks były maksymalnie satysfakcjonujące. A żeby takie były, powinny wam obu sprawiać jak najwięcej przyjemności. Dlatego rozmawiajcie o waszych doznaniach, róbcie to, co wam się najbardziej podoba, i rozwijajcie się (grę wstępną można ulepszać praktycznie pod każdym względem). To najlepszy sposób na to, abyście stawali się dla siebie coraz lepszymi kochankami.

Jak Uwodzić - kurs uwodzenia - przekonaj się za darmo

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Przedwczesny wytrysk – jak poradzić sobie z problemem?

KATEGORIA: Seks

Gdy przejdziecie już przez kilka pierwszych etapów (nieważne, czy zajmie wam to miesiąc, czy dwie godziny) i wylądujecie wreszcie w łóżku (albo w innym miejscu, które uznacie za dostatecznie wygodne), każde z was będzie miało nadzieję na udany pierwszy raz. Jedną z rzeczy, które mogą go popsuć, jest – a […]

CZYTAJ DALEJ

7 elementów gry wstępnej, które zaprowadzą twoją partnerkę na szczyt

KATEGORIA: Seks

Seks nie zaczyna się w momencie, w którym wprowadzasz swojego penisa do jej pochwy, ale dużo wcześniej. W zasadzie może rozpocząć się na wiele godzin przed, ale skróćmy trochę ten okres i skupmy się na tym, co dzieje się bezpośrednio przed penetracją. Umiejętna gra wstępna może dać jej (i tobie) […]

CZYTAJ DALEJ